Wyjazd na Festiwal w Macedonii-aktualizacja 2 lipca

Szanowni Państwo,
wyjazd 7 lipca spod Stadionu Narodowego. Zbiórka – 6.45. Wyjazd o 7.00 rano. Nie będziemy czekać na spóźnialskich:). Proszę pamiętać o nutach (Cyt, cyt, Va pensiero, Sunrise, Postój piękna). Podczas festiwalu strój: biały t-shirt bez napisów, ciemne spodnie, ciemne buty (od stroju koncertowego. Temperatura będzie wysoka; rezygnujemy z czerwonych marynarek). Proszę w drogę do Macedonii zaopatrzeć Chłopców w prowiant  (kanapki, woda). Jadąc do Macedonii na pewno zatrzymamy się na jakiś ciepły posiłek, więc niech Chłopcy mają jakieś kieszkonkowe na te sprawy. W drodze powrotnej będziemy robić kanapki. Pamiętamy także o dokumentach (dowód lub paszport). Proszę pamiętać o nakryciach na głowę, bo będziemy zwiedzać, a słońce w tym czasie mocno „grzeje” w Macedonii. Ewentualnie kosmetyki na słońce i przeciw komarom. Spakujcie, Drodzy Rodzice, Chłopców tak, aby mieli możliwość zmiany ubrań nawet dwa razy dziennie. Pytaliśmy organizatora – njalepiej jest wziąć euro i na miejscu wymienić walutę. Zakończenie festiwalu 12 lipca i wyjazd do Polski od. godz. 12.00, a zatem powrót 13 lipca pod wieczór. Pamiętajcie o 15 euro na prom. Tę walutę proszę już mieć wymienioną na ten cel.

pozostałą wpłatę na Festiwal (1300zł)proszę przelać na konto do 28 czerwca najpóźniej. Dodatkową atrakcją jest płynięcie promem przez jezioro na wyspę. Koszt 15 euro w dwie strony. Widok jest fantastyczny. Prosimy tę kwotę przygotować w gotówce dla Syna.
W dniach 8. – 12. 07. 2022 roku odbędzie się Międzynarodowy Festiwal w Macedonii nad Jeziorem Ohrydzkim. Zostaliśmy na ten festiwal zaproszeni. Kilka dni po obozie zatem wyruszymy w trasę! Przewidywane koszta – ok. 1500zł. Proszę do końca tygodnia o deklaracje, że zgadzacie się Państwo na udział dziecka w festiwalu i pokryjecie Państwo koszty. Deklaracje proszę dać Dziecku na czwartkową próbę lub bezpośrednio przekazać P. Jakubowi.